BAILADOR

bronz Mistrovství SČO 2012
bílý valach (PRE x trakén) narozen 2.4.2006. Otec Bandolero XLIV, matka Karna po Shagya Mimoňský 4. Bailador začal startovat v roce 2012, a to v úlohách st. S. V červnu se mu podařilo vybojovat 3.místo a bronzovou medaili na seniorském Mistrovství SČO v drezuře.

Od sezony 2015 již startuje stabilně na úrovni ,,T“ a dokonce si už i premiérově vyzkoušel ,,TT-Grand Prix, kde se ukázalo, že do budoucna bude příslibem pro českou drezuru a už se moooc těšíme na jeho další starty.

Od roku 2016 se Bailador stabilně účastní soutěží stupně T a Grand Prix, kde se několikrát umístil na medailové pozici, či dokonce zvítězil.

V roce 2018 zahájil sezonu vítězstvím v úloze stupně ,,T“ a dvěma třetími místy v úlohách Grand Prix. V druhé polovině se stal partnerem pro Viktorii Annu Babickou, ta na něm splnila zkoušky ZZVJ a hned absolvovala několik startů na soutěžích, kde se jim velice dařilo a snad vždy ukořistili dekorovanou pozici. V roce 2019 se Viktorka rozloučila s dětskou kategorií na úrovni ,,L“, a připravují se s Bailadorem do juniorské kategorie.

Komentáře nejsou povoleny.