Příběhy statečných koní pro statečné děti vznikají s cílem pomoci dětem lépe se vyrovnat s nepříjemnou životní situací danou zdravotním handicapem, nutným pobytem v nemocnici či procesem rekonvalescence a rehabilitace.

Jádrem tohoto unikátního projektu je kniha povídek a pohádkových vyprávění, která přináší deset skutečných příběhů, jejichž hlavními hrdiny jsou konkrétní koně. Jedná se o zvířata trpící jak chronickými onemocněními (alergie, nádory), tak poúrazovými problémy (např. poranění očí, akutní selhání orgánů, následky tržných ran).

Všem deseti koníkům je ovšem společné, že statečně zvládají nelehký průběh léčby i následný návrat k běžnému režimu, který je mnohdy spojen s doživotním zdravotním omezením. Všichni koňští hrdinové se ale se svým údělem perou odvážně a užívají si život takový jaký je, a jejich příběhy tak vyznívají více než optimisticky. Kniha určená dětským čtenářům je plná fotografií krásných reálných koní a jejich „bolístek“.

———————————————————————————————————-

Drezurní sport na této nejvyšší mezinárodní úrovni je velice finančně náročný, a proto děkujeme našim partnerům za podporu. Koně potřebují ty nejlepší podmínky, ať už se jedná o podestýlku, krmiva či zajištění veškerého komfortu při tréninku i na závodech.

———————————————————————————————————–

Velice děkujeme za podporu firmě Misterine zabývající se virtuálními aplikacemi.

www.misterine.com

———————————————————————————————————-

 

Na koně ve vysokém sportu jsou kladeny veliké nároky, jak na koncentraci, tak po fyzické stránce. Je tedy potřeba jim dopřát to nejlepší krmivo a jeho doplňky. My dáváme našim koním za studena lisovaný 100 % lněný olej Glord. Ten jim dodá potřebnou energii, posílí jejich imunitu a pomůže rychlé regeneraci po zátěži a závodech.

www.glord.cz

———————————————————————————————————–

Vysoce kvalitní německé krmivo s PRE ALPIN sušenou zelenou vlákninou, snadno stravitelné, bohaté na živiny se sílou bylinek. To vše zajistí našim koním hodně síly, energie a prosperity celého organismu.

———————————————————————————————————–

Komentáře nejsou povoleny.