DUC FERRARI

13. místo na Mistrovství Evropy MCI 2022 Belgie

Valach Pura Raza Espaňola v barvě buckskin, narozen 10.4.2016. Otec Divo PM, matka Decidida VG po Moret II.

Ferrari nás nadchl vysokou inteligencí, přátelským charakterem a elastickým pohybem. Toto všechno je potřeba k vysoké drezuře, a my si myslíme, že i on jednou dosáhne skvělých výsledků. V roce 2020 začal sportovní kariéru na úrovni pro 4leté koně. V jedné úloze zvítězil s výsledkem 74 %. Kvalifikoval se tak na Mistrovství Evropy mladých iberských koní v Itálii. To bylo bohužel kvůli Covid-19 zrušeno.

V sezoně 2021 byl na jaře uchovněn pro ANCCE. Startoval na úrovni ,,L“ pro 5ti leté koně. Hned první závody vyhrál a kvalitními výsledky si opět vyjel kvalifikaci na Mistrovství Evropy v Itálii.

Ferrari se v roce 2022 posunul opět o výkonnost výš, a to do úrovně ,,S“. Celou sezonu si vedl dobře, v květnu zvítězil v Karlových Varech s výsledkem přes 67 %. V listopadu se po splněných kvalifikací účastnil Mistrovství Evropy v Belgii, a i zde podal výborné výkony, což v celkovém součtu znamenalo 13. místo.

V roce 2023 Ferrari 4x vítězí, 2x bere bronz na národních závodech. Opět se kvalifikoval na Mistrovství Evropy do Paříže.

Komentáře nejsou povoleny.