Od roku 2017 patří do našeho týmu i dva plemenní hřebci Moravského teplokrevníka manželů Galatíkových. Jedná se o velice perspektivní koně do nejvyšších drezur.

PRZEDSWIT SVATOPLUK

Przedswit Svatopluk získal hned první sezonu v roce 2017 3. místo na finále KMK. V 2018 pak stříbro v Českém drezurním šampionátu. 2019 byla ještě mnohem úspěšnější, když vybojoval čtvrté místo na MČR i MSČO, dále pak dvě vítězství na úrovni ,,ST“ a skvělé druhé místo ve svém premiérovém ,,T-IM1″. V roce 2021 dosáhl výkonnosti ,,TT“ a byl uchovněn pro další dvě plemenné knihy.

———————————————————————————————————-

PRZEDSWIT SILVIO

Przedswit Silvio zahájil karieru v roce 2018, a to naprosto skvěle, kdy se na všech závodech umístil na medailové pozici. Získal 8x vítězství, vč. zlata na Českém drezurním šampionátu, a 3. místa ve Finále KMK.  Svými úspěchy pokračoval i v sezoně 2019. Získal 20 x medailové umístění. Vítězil i v zahraničí, konkrétně v rakouském Weikersdorfu a Kottingbrunnu v úlohách pro mladé koně s výsledky až 77%. Na Českém šampionátu bral bronz. V sezoně 2020 a 2021 se stále posouvá a zvyšuje výkonnost až na stupeň ,,T“, kde se skvěle stabilizoval a podával vyrovnané a výborně hodnocené výkony. Na MČR se umístil na 4. místě. V roce 2022 dosahuje Silvio nevyšší úrovně TT. Několikrát vítězí a výsledky se pohybují v rozmezí 66-69 %. Na základě kvalitních výkonů je uchovněn pro plemennou knihu ČT. Na Mistrovství SČO bere stříbro.

Komentáře nejsou povoleny.