Conelly

bronz Mistrovství České republiky 2015

zlato Mistrovství SČO 2016

bronz Český drezurní pohár ,,TT“ 2018

bronz Český drezurní pohár ,,TT“ 2019

4. místo CDI Achleiten 2019


je holandský teplokrevník, valach, narozen 26.3.2008.
Otec Corotino, matka Kelly po Amulet. Conelly byl zakoupen pro svůj velký talent a vlohy k drezurnímu sportu- především inteligenci. Práce s ním je nesmírně naplňující a inspirativní. V září 2014 se zúčastnil svého prvního startu v úloze stupně S, a hned dokázal zvítězit. V sezoně 2015 má za sebou především starty na úrovni ,,S“, s bilancí 63-67%. Sezona 2015 pro něj byla také úspěšná, a to díky zisku bronzové medaile na Mistrovství české republiky, a postupu do finále Českého drezurního poháru. Od roku 2016 Conelly startuje na úrovni ST a T, kde se rychle zabydlel a téměř každé závody se skvěle umístí od 1. do 3. místa. V červenci již startoval na Českém šampionátu v malé rundě  a mezi silnou konkurencí vybojoval super 4. místo. Stal se mimo jiné vítězem Mistrovství SČO a odvezl si tak zlatou medaili. Dalším úspěchem bylo 4. místo na Mistrovství ČR, a opět účast mezi TOP 10 nejlepšími koňmi ve finále ČDP. Celkově se mu v této sezoně podařilo 5x zvítězit.

2017- Conelly s absolutní lehkostí a vyrovnaností postoupil do nejtěžší úrovně Grand Prix. Hned první sezonu dokázal v této elitní úrovni zvítězit a posbírat několik umístění do 3. místa, 5. místo na Českém šampionátu v TT a 5. místo na Mistrovství ČR v jednotlivcích.

Conelly potvrdil v sezoně 2018 pozici stájové jedničky. Úvodem zvítězil v Grand Prix na Jezdeckém festivalu, pokračoval vítězstvím na Memoriálu Jana Holcbechera v Karlových Varech, a nechyběl ani ve finále Národního drezurního poháru, z kterého si odvezl bronzovou příčku.

V sezoně 2019 se už naprosto stabilizoval ve výkonech na nejtěžší úrovni a vítězí i za hranicemi. Respektive vyhrál v rakouském Weikersdorfu i Kottingbrunnu. Opět obhájil bronz ve Finále NDP a poprvé se zúčastnil světových závodů, CDI4+ v Achleitenu, odkud si odvezl čtvrté místo.

Rok 2020 se nese v duchu velkých změn. Část sezony závodí ještě se svou jezdkyní Vandou, ale pomalu a jistě začíná předávat své zkušenosti nesmírně talentované juniorce Kristýnce Hájkové. V srpnu se jim podaří zvítěziv v Národním Poháru juniorů. V září si Conellyho Kristýnka slavnostně a oficiálně přebírá na výstavě Kůň v Lysé nad Labem. Přejeme jim v následujících juniorských kategoriích mnoho a mnoho úspěchů.

Komentáře nejsou povoleny.