DAVÍDEK GRÜNTHAL

Davídek je náš nejmladší člen, narodil se 17. 3. 2017. Lásku ke koním má již od prvního dne, tráví s nimi hodně času a baví ho jak ježdění tak péče o ně. Doufáme, že je to naše budoucí naděje.

V roce 2019 už zahájil svou sportovní kariéru. Má za sebou pět soutěží a všechny proměnil ve vítězství. Koňskými partnery byli fantastický Fusilero a ponička Lady.

V roce 2020 pokračuje ve výcviku i v závodní kariéře. Hlavním tréninkovým partnerem je stále spolehlivý Fusilero. Na závodech se představil s koňmi Fusilero, Lady, Barney a Trawel Cu Mel. Absolvoval 5 závodů a 4x zvítězil a jednou si dojel pro 6. místo.

Sezona 2021 je opravdu vydatná. Dáda absolvuje 14 startů, z toho získává 9x vítězství a 2x druhé místo. Jeho partnery jsou: Fusilero, Kendy, Barney, Prz. Svatopluk, Lady a Trawel Cu Mel.

Rok 2022 se pro Dádu nese spíše v duchu- trénování a posouvání se dál v domácím prostředí. Na závody vyrazil 3x. Odměnou mu byla dvě třetí místa. Sedlal koně: Conelly, Barney a Trawel Cu Mel.

V roce 2023 vyráží Dáda jen na jedny závody, a to na Sepíkův šampionát. V křížkovém parkuru s koněm Trawel Cu Mell vybojoval bronz, a v soutěži Working equitation s poníkem Berlicot získal stříbro.

Komentáře nejsou povoleny.